Prekių katalogas

Baterija (akumuliatorius) GC AGM (švino rūgšties) 12V 4.5Ah žaislams, žibintams

  • Kraunamos nuotraukos
    18€  su PVM
    Netinka kaina? Siūlyk savo!

    Prekė atvyksta arba mažas kiekis sandėlyje, teirautis

    Tinka (suderinama su)
    Universalus
    Garantija
    24 mėnesiai
    Talpa
    4.5 Ah
    Įtampa
    12 V
  • Baterija (akumuliatorius) GC AGM (Å¡vino rÅ«gÅ¡ties) 12V 4.5Ah žaislams, žibintams 

    Atitinka Å¡iuos P/N:
    TPCG12-9 AGM12-7F CB7-12 F6C350-USB-MAC FGB7-12 NP7-12 NPG7-12 NPG9-12 NPW36-12 NPW45-12 TP12-7 OptimaGSM/AT-GSM-MINI90/O-R3P/PSR-ECO-2012

    Tinka Å¡iems modeliams:
    Zapotek SA1272f003

    UTC PM865
    APC Smart
    Polon-Alfa WPO
    Pulsar PSB
    Pulsar PSBOC1002435
    Pulsar PSBOC15512110
    Pulsar PSBOC1552455
    Pulsar PSBOC1554828
    Pulsar PSBOC30024100
    Pulsar PSBOC3004850
    Pulsar PSBSOF10A12
    Pulsar PSBSOF3012
    Pulsar PSBSOF3024
    Pulsar PSBSOF5012
    Pulsar PSBSOF5024
    Ropam PSR-ECO
    UTC ATS Classic
    UTC ATS Master
    UTC PG822
    UTC PG825
    UTC PM844
    UTC PM861
    UTC PM862
    UTC PM863
    Best Power Fortress
    Eaton Evolution S
    Ever NET 700
    Gembird Line
    Liebert Up Station GXT 2100RT
    MGE Pulsar Evolution
    Mustek PowerMust 2000
    APC POWERCELL PERSONAL
    APC Symmetra LX
    Eaton 5130 1250VA
    Eaton 5130 1750VA
    Eaton 5130 2500VA
    Eaton 5130 3000VA
    Powerware PW5130 1250VA
    Powerware PW5130 1750VA
    Powerware PW5130 2500VA
    Powerware PW5130 3000VA
    Powerware PW9130 2000VA
    Powerware PW9130 3000VA
    MGE Pulsar ESV
    APC 330XT
    APC 360SX
    APC 600
    APC 600R
    APC 600RM
    APC AP280
    APC AP330
    APC AP330XT
    APC AP360
    APC AP360SX
    APC AP600
    APC AP600RM
    APC APC400
    APC APC420
    APC BE500U
    APC BE550
    APC BE550G
    APC BE700
    APC BE700G
    APC BH500INET
    APC BK250EC
    APC BK250EI
    APC BK250I
    APC BK300MI
    APC BK350
    APC BK350EI
    APC BK400EC
    APC BK400EI
    APC BK400I
    APC BK500
    APC BK500EI
    APC BK500I
    APC BK500MI
    APC BK650EI
    APC BP280I
    APC BP280SI
    APC BP420I
    APC BP420IPNP
    APC BP420SI
    APC BR500I
    APC BR550GI
    APC BX650CI
    APC Back
    APC Back-UPS 650 BX650CI
    APC Back-UPS BR1000
    APC Back-UPS BR1500
    APC Back-UPS CS BK350
    APC Back-UPS CS BK500
    APC Back-UPS ES 550 BE550G
    APC Back-UPS ES 700 BE700
    APC Back-UPS ES 700 BE700G
    APC Back-UPS ES BE550
    APC Back-UPS Pro w/L5
    APC CS350
    APC GP1270F2
    APC LCR12V6.5
    APC MGE Galaxy
    APC POWERSHIELD CP15U48D
    APC POWERSHIELD CP24U12D
    APC POWERSHIELD CP36U52
    APC Personal Power
    APC Professional Power
    APC RackMount 600
    APC SC420I
    APC SU420INET
    APC SUVS420I
    APC Smart-UPS SU5000R5XLT
    APC SmartUPS VS420
    APC Symmetra PX
    APC Symmetra tour
    APC UPS Symmetra
    APC UPS200
    APC UPS300
    APC UPS370CI
    APC UXBP48M
    APC UpStart350
    ATandT 515
    Belkin F6C120AU
    Belkin F6C350
    Belkin F6C425
    Belkin F6C500USB
    Belkin F6C800
    Belkin F6H650
    Belkin Pro F6C425
    Belkin Pro F6C525
    Belkin Pro F6C625
    Belkin Pro F6C650
    Belkin Pro F6C700
    Belkin Pro GOLD
    Belkin Pro Gold
    Belkin Pro Net
    Belkin Superior F6H500deUNV
    Belkin Superior F6H650deUNV
    Belkin Universal F6C100deUNV
    Belkin Universal F6C120deUNV
    Belkin Universal F6C800deUNV
    Best Power 280
    Best Power 420
    Best Power BEST
    Best Power PATRIOT
    Best Technologies BTG
    Best Technologies Fortress
    Best Technologies LCR12V6.5BP1
    Best Technologies LI660
    Best Technologies LI660VA
    Best Technologies MD1.5KVA
    Best Technologies MD2KVA
    Best Technologies PATRIOT
    Best Technologies SPS450
    Best Technologies SPS450VA
    Clary 1000 On
    Clary 1800VA
    Clary UPS1-1.5K
    Clary UPS11251GR
    Clary UPS1125K1G
    Clary UPS1125K1GSBS
    Clary UPS1125K1GSBSR
    Clary UPS115K1GR
    Clary UPS115K1GSBS
    Clary UPS115K1GSBSR
    Clary UPS11K1G
    Clary UPS11K1GR
    Clary UPS11K1GSBSR
    Clary UPS1400VA1GSL
    Clary UPS1800VA1G
    Clary UPS1800VA1GR
    Clary UPS1800VA1GSBS
    Clary UPS1800VA1GSBSR
    Clary UPS23K1GSBSR
    Clary UPS800VA1GSBS
    Clary l800VA
    Cyberpower 500SL
    Cyberpower 525SL
    Cyberpower 650SL
    Cyberpower BH1500
    Cyberpower BP BP48V45ART2U
    Cyberpower BP BP48V75ART2U
    Cyberpower CP CP1000AVRLCD
    Cyberpower CP CP1200AVR
    Cyberpower CP CP1200D
    Cyberpower CP CP1285AVRLCD
    Cyberpower CP CP1350AVRLCD
    Cyberpower CP CP1500AVRLCD
    Cyberpower CP CP1500AVRT
    Cyberpower CP CP525SL
    Cyberpower CP CP550SL
    Cyberpower CP CP585LCD
    Cyberpower CP CP600LCD
    Cyberpower CP CP685AVR
    Cyberpower CP CP685AVRLCD
    Cyberpower CP CP800AVR
    Cyberpower CP CP825AVRLCD
    Cyberpower CP CP825LCD
    Cyberpower CP CP850AVRLCD
    Cyberpower CP CP900AVR
    Cyberpower CPS CPS1000AVR
    Cyberpower CPS CPS1100AVR
    Cyberpower CPS CPS1250
    Cyberpower CPS CPS1500AVRHO
    Cyberpower CPS CPS500SL
    Cyberpower CPS CPS525SL
    Cyberpower CPS CPS550SL
    Cyberpower CPS CPS575SL
    Cyberpower CPS CPS585AVR
    Cyberpower CPS CPS625AVR
    Cyberpower CPS CPS650SL
    Cyberpower CPS CPS650VA
    Cyberpower CPS CPS700AVR
    Cyberpower CPS CPS720VA
    Cyberpower CPS CPS725SL
    Cyberpower CPS CPS825AVR
    Cyberpower CPS1250AVR
    Cyberpower CPS500SL
    Cyberpower CPS575SL
    Cyberpower CPS585AVR
    Cyberpower CPS625AVR
    Cyberpower CPS650SL
    Cyberpower CPS700AVR
    Cyberpower CPS900AVR
    Cyberpower CS CS24U12V
    Cyberpower DX600E
    Cyberpower DX800E
    Cyberpower OFFICE POWER
    Cyberpower OL OL1500RMXL2U
    Cyberpower OP OP1250
    Cyberpower OP OP1500
    Cyberpower OP OP650
    Cyberpower OP OP850
    Cyberpower OR OR1500LCDRM2U
    Cyberpower OR OR1500LCDRTXL2U
    Cyberpower OR OR2200
    Cyberpower OR OR2200LCDRM2U
    Cyberpower OR OR2200LCDRTXL2U
    Cyberpower OR OR700LCDRM1U
    Cyberpower PP PP1500SWT4
    Cyberpower PP PP2200SW
    Cyberpower PP PP800SW
    Cyberpower PR PR1000LCDRT2U
    Cyberpower PR PR1000LCDRTXL2U
    Cyberpower PR PR1000LCDRTXL2Ua
    Cyberpower PR PR1500LCDRT2U
    Cyberpower PR PR1500LCDRTXL2U
    Cyberpower PR PR1500SWRM2U
    Cyberpower PR PR2200LCDRT2U
    Cyberpower PR PR2200LCDRTXL2U
    Cyberpower PR PR2200SWRM2U
    Cyberpower PR PR3000LCDRT2U
    Cyberpower PR PR3000LCDRTXL2U
    Cyberpower PR PR3000SWRM2U
    Cyberpower UP UP1200
    Cyberpower UP UP625
    Cyberpower UP UP825
    DELL 1000R HV
    DELL 1000T EBM
    DELL 1000W
    DELL 1000w Rack
    DELL 1000w Tower
    DELL 10KW EBM
    DELL 10KWOLHVB
    DELL 10kW
    DELL 10kWR EBM
    DELL 1920R EBM
    DELL 1920R LV
    DELL 1920T HV
    DELL 1920W
    DELL 1920w Rack
    DELL 1920w Tower
    DELL 2.700W
    DELL 2700R EBM
    DELL 2700w Rack
    DELL 3.750W
    DELL 3750R EBM
    DELL 3750w
    DELL 3750w Online
    DELL 4.200W
    DELL 4200R EBM
    DELL 4200w
    DELL 4200w Online
    DELL 500T HV
    DELL 500W
    DELL 500w Tower
    DELL 5600R EBM
    DELL 5600R OLHV
    DELL 5600W
    DELL DL5000RMI5U
    DELL DL700I
    DELL DLA1500RMI2U
    DELL H914N
    DELL H928N
    DELL H952N
    DELL H967N
    DELL J715N
    DELL J718N
    DELL J727N
    DELL J728N
    DELL J731N
    DELL J735N
    DELL J739N
    DELL K789N
    DELL K805N
    DELL K806N
    DELL K811N
    DELL K812N Line
    DELL K812N Online
    Data General C4
    Data General L600
    Data Shield ST
    Data Shield T2200
    Deltec PRA600
    Deltech PRA 400
    Deltech PRB220
    Deltech PRB300
    Deltech PRM450
    Deltech RS
    EFI LANGUARD 500
    EFI LANGUARD 600
    EFI LANGUARD 675
    EPD Grizzly 300VRS
    EPD Grizzly 500
    EPD Grizzly VRS500
    EPE INTEGRITY IS
    Easy Options 400VA
    Eaton 3105
    Eaton 3S 700VA
    Eaton 5110 1000VA
    Eaton 5110 1500VA
    Eaton 5110 700VA
    Eaton 5115 1000VA
    Eaton 5115 1400VA
    Eaton 5115 500VA
    Eaton 5115 750VA
    Eaton 5125 1000VA
    Eaton 5125 1500VA
    Eaton 5125 2200VA
    Eaton 5125 6000VA
    Eaton 5130 BAT
    Eaton 5P 1150i Tower
    Eaton 5P 1550i Tower
    Eaton 5P 650i Tower
    Eaton 5P 850i Tower
    Eaton 5PX 1500i
    Eaton 5PX 2200i
    Eaton 5PX 3000i
    Eaton 5S 1000i Tower
    Eaton 5S 1500i Tower
    Eaton 5S 700i Tower
    Eaton 5S1000i
    Eaton 5S1500i
    Eaton 5S700i
    Eaton 5SC 1500G
    Eaton 5SC 500G
    Eaton 5SC 750G
    Eaton 9120
    Eaton 9130 1000VA
    Eaton 9130 1500VA
    Eaton 9130 2000VA
    Eaton 9130 3000VA
    Eaton 9130 5000VA
    Eaton 9130 6000VA
    Eaton 9130 Rack
    Eaton BladeUPS Batt
    Eaton ELP1200DIN
    Eaton ELP1200IEC
    Eaton ELP1600DIN
    Eaton ELP1600IEC
    Eaton ELP650DIN
    Eaton ELP650IEC
    Eaton ELP850DIN
    Eaton ELP850IEC
    Eaton EX 1000 RT2U
    Eaton EX 1000VA
    Eaton EX 1500 RT2U
    Eaton EX 1500VA
    Eaton EX 2200VA
    Eaton EX 3000VA
    Eaton EX 700VA
    Eaton EX BAT 1000VA EXB
    Eaton EX BAT 1500VA EXB
    Eaton EX BAT 2200VA EXB
    Eaton EX BAT 3000VA EXB
    Eaton EX RT BAT EX 11 RT EXB
    Eaton EX RT BAT EX 5 RT EXB
    Eaton EX RT BAT EX 7 RT EXB
    Eaton Ellipse ASR
    Eaton Ellipse ECO
    Eaton Ellipse Max
    Eaton Ellipse Pro
    Eaton Evolution 1150VA
    Eaton Evolution 1550
    Eaton Evolution 650
    Eaton Evolution 850
    Eaton Evolution Kombi
    Eaton Protection Station
    Emerson 200
    Emerson AU-750
    Ever DUO II
    Ever ECO 500
    Ever ECO 700
    Ever ECO Pro
    Ever NET 1000
    Ever NET 2200
    Ever NET 500
    Ever Net 1400
    Ever POWERLINE 10
    Ever POWERLINE 6
    Ever POWERLINE RT
    Ever SINLINE 3000
    Ever SPECLINE 700
    Ever Sinline 1200
    Ever Sinline 3000
    Fenex FX2002
    Fenton M1000
    Fenton M2000
    Fenton M3000
    Fenton PS60
    Fenton Power On
    Fenton Power Pal
    Fenton Power Pure
    Fideltronik Ares 1000
    Fideltronik Ares 1600
    Fideltronik Ares 3000
    Fideltronik Ares 350
    Fideltronik Ares 500
    Fideltronik Ares 700
    Fideltronik Ares Cool
    Fideltronik Ares LT1
    Fideltronik Ares LT2
    Fideltronik Ares LT3
    Fideltronik F650 Pro
    Fideltronik Lupus 1000
    Fideltronik Lupus 1500
    Fideltronik Lupus 1600
    Fideltronik Lupus 500
    Fideltronik Lupus 700
    Fideltronik Lupus KI
    Fideltronik Lupus KI1000
    Fideltronik Lupus KI2000
    Fideltronik Lupus KI3000
    Fideltronik Lupus KR1000
    Fideltronik Lupus KR2000
    Fideltronik Lupus KR3000
    Fideltronik Lupus KR3110s
    Fideltronik Lupus KR6000
    Fideltronik MB4814
    Fideltronik MB4814RACK
    Fideltronik MB4821
    Fideltronik Viper 1200
    Fideltronik Viper 500
    Fideltronik Viper 700
    General Power GPS5006
    HP APC2IA
    HP APC3IA
    HP Compaq R1500
    HP Compaq UP6003
    HP PowerWise 1000
    HP PowerWise 1250
    HP PowerWise 2100
    HP PowerWise L900
    HP Powerwise L600
    HP R1500XR
    Intellipower IQ 1100RM
    Jablotron JA
    Leadman UPS 300
    Leadman UPS 500
    Liebert GXT2
    Liebert Up Station D 600VA
    Liebert Up Station D PSP 500
    Liebert Up Station D S1000MT
    Liebert Up Station D S1400MT
    Liebert Up Station GXT 00MT
    MGE ES8
    MGE ESV11
    MGE ESV13
    MGE ESV14
    MGE ESV8
    MGE EXRT 11000
    MGE EXRT 5000
    MGE EXRT 7000
    MGE EXRT EXB
    MGE Ellipse 1000
    MGE Ellipse 1500
    MGE Ellipse ASR
    MGE Ellipse Max
    MGE Ellipse Premium
    MGE Ellipse USBS
    MGE Evolution 1100
    MGE Evolution 1150
    MGE Evolution 1500
    MGE Evolution 1550
    MGE Evolution 2000
    MGE Evolution 2200
    MGE Evolution 3000
    MGE Evolution 650
    MGE Evolution 800
    MGE Evolution 850
    MGE Evolution S
    MGE Galaxy 3500
    MGE Protection Center
    MGE Pulsar 1000
    MGE Pulsar 1500
    MGE Pulsar 700
    MGE Pulsar EL
    MGE Pulsar EL7
    MGE Pulsar ES
    MGE Pulsar ESV11
    MGE Pulsar ESV14
    MGE Pulsar EX
    MGE Pulsar EXB
    MGE Pulsar EXtreme
    MGE Pulsar Extreme
    MGE Pulsar M
    MGE Pulsar PSX
    Mean Well DRC
    Merich 350
    Merich 400
    Merich 450C
    Merich 850C
    Merich M1200
    Merich UPS400
    Mustek PowerMust 745(B)
    Mustek PowerMust 800
    Mustek PowerMust 848
    Mustek PowerMust 848EG
    NCR UPS 4071-0600
    ORVALDI 1052F
    ORVALDI 1062F
    ORVALDI BL600
    ORVALDI JP
    ORVALDI JPXL
    Oneac 436
    Oneac ON1300
    Oneac ON2000
    Oneac ON400XR
    Oneac ON600
    Oneac ONe200
    Oneac ONe200X
    Oneac ONe300
    Oneac ONe300X
    Oneac ONe400D
    Oneac ONm300
    Oneac ONm600X
    Oneac Series E
    Oneac UP
    Opti 1300
    Opti 1BP107
    Opti 1BP207
    Opti 1BP407
    Opti 1BP607
    Opti 2000
    Opti 280 ES
    Opti 280E
    Opti 350059
    Opti 350VS
    Opti 400XR
    Opti 420E
    Opti 500VS
    Opti 600
    Opti 800PS
    Opti 900
    Opti BT
    Opti BT2PAC
    Opti BT4PAC
    Opti ON1300
    Opti ON1300XRA
    Opti ON2000
    Opti ON2000XRA
    Opti ON400XR
    Opti ON400XRA
    Opti ON600
    Opti ON600XRA
    Opti ON900
    Opti ON900XRA
    Opti ON910
    Opti ONEBP107
    Opti ONEBP207
    Opti ONEBP407
    Opti ONEBP607
    Opti UP1103
    PCM Powercom KIN
    Pakiet APC RBC109
    Pakiet APC RBC110
    Pakiet APC RBC113
    Pakiet APC RBC115
    Pakiet APC RBC116
    Pakiet APC RBC12
    Pakiet APC RBC123
    Pakiet APC RBC124
    Pakiet APC RBC124HR
    Pakiet APC RBC12J
    Pakiet APC RBC132
    Pakiet APC RBC133
    Pakiet APC RBC17
    Pakiet APC RBC2
    Pakiet APC RBC22
    Pakiet APC RBC23
    Pakiet APC RBC24
    Pakiet APC RBC24J
    Pakiet APC RBC25
    Pakiet APC RBC26
    Pakiet APC RBC27
    Pakiet APC RBC31
    Pakiet APC RBC32
    Pakiet APC RBC33
    Pakiet APC RBC37
    Pakiet APC RBC38
    Pakiet APC RBC40
    Pakiet APC RBC48
    Pakiet APC RBC49
    Pakiet APC RBC5
    Pakiet APC RBC51
    Pakiet APC RBC53
    Pakiet APC RBC54
    Pakiet APC RBC59
    Pakiet APC RBC60
    Pakiet APC RBC62
    Pakiet APC RBC63
    Pakiet APC RBC8
    Pakiet APC RBC9
    Pakiet APC SYBT3
    Pakiet APC SYBT4
    Pakiet APC SYBT5
    Pakiet APC SYBTU1
    Pakiet APC SYMMETRA
    Pakiet APC TBC101
    Pakiet APC TBC102
    Pakiet APC TBC27
    Pakiet APC TBC3
    Pakiet APC TBC30
    Pakiet APC TBC31
    Pakiet APC TBC32
    Pakiet APC TBC33
    Pakiet APC TBC44
    Pakiet APC TBC49
    Pakiet APC TBC5
    Pakiet APC TBC50
    Pakiet APC TBC7
    Pakiet APC TBC91
    Pakiet APC TBC98
    ParaSystems A750
    ParaSystems Minuteman 1000
    ParaSystems Minuteman 250
    ParaSystems Minuteman 300CP
    ParaSystems Minuteman 300SS
    ParaSystems Minuteman 450
    ParaSystems Minuteman 600
    ParaSystems Minuteman 60022
    ParaSystems Minuteman 600SS
    ParaSystems Minuteman 900SS
    ParaSystems Minuteman A300
    ParaSystems Minuteman A300L
    ParaSystems Minuteman A425
    ParaSystems Minuteman A750
    ParaSystems Minuteman AT650
    PowerWalker VI 1200 LCD UPS
    PowerWalker VI 2000 LCD UPS
    PowerWalker VI 750 PSW UPS
    Powerware 5155
    Powerware EMB9120
    Powerware FX2002
    Powerware OneUPS
    Powerware PLUS 6
    Powerware PW3110 425VA
    Powerware PW3110 550VA
    Powerware PW3110 600VA
    Powerware PW3110 700VA
    Powerware PW3110
    Powerware PW3115 300VA
    Powerware PW3115 420VA
    Powerware PW3115
    Powerware PW5105 450VA
    Powerware PW5105
    Powerware PW5110 1000VA
    Powerware PW5110 1500VA
    Powerware PW5110 700VA
    Powerware PW5115 1000VA
    Powerware PW5115 1400VA
    Powerware PW5115 500VA
    Powerware PW5115 750VA
    Powerware PW5115
    Powerware PW5119 1000VA
    Powerware PW5119 1500VA
    Powerware PW5119
    Powerware PW5125 1000VA
    Powerware PW5125 1500VA
    Powerware PW5125 2200VA
    Powerware PW5125 5000VA
    Powerware PW5125 6000VA
    Powerware PW9110 1000VA
    Powerware PW9110 1500VA
    Powerware PW9110 2000VA
    Powerware PW9110 3000VA
    Powerware PW9110 5000VA
    Powerware PW9110 6000VA
    Powerware PW9110 700VA
    Powerware PW9120 1000VA
    Powerware PW9120 1500VA
    Powerware PW9120 2000VA
    Powerware PW9120 3000VA
    Powerware PW9120 5000VA
    Powerware PW9120 6000VA
    Powerware PW9120 700VA
    Powerware PW9120
    Powerware PW9125 1000VA
    Powerware PW9125 1500VA
    Powerware PW9125 2000VA
    Powerware PW9125 3000VA
    Powerware PW9125 5000VA
    Powerware PW9125 6000VA
    Powerware PW9125 700VA
    Powerware PW9130 1000VA
    Powerware PW9130 1500VA
    Powerware PW9130
    Pulsar MSRD2012
    Pulsar PSBOC1001270
    Pulsar PSBOC351225
    Pulsar PSBOC501235
    Pulsar PSBOC502418
    Pulsar PSBOC751250
    Pulsar PSBOC752425
    Pulsar PSBOC754813
    Pulsar PSBSOF1012
    Pulsar PSBSOF1024
    Pulsar PSBSOF2012
    Pulsar PSBSOF2024
    SATEL APS
    Safe 650
    Safe SM650
    Scooter SPS500AT
    Siemens Cerberus Pro
    Sola 0510
    Sola 054-00210
    Sola 2993638601
    Sola 305
    Sola 310A
    Sola 600VA
    Sola 900VA
    Sola N900
    Sola NETWORK UPS
    Sola S24K2U48BAT
    Sola S31000
    Sola S31000R
    Sola S314000
    Sola S31400R
    Sola S32200R
    Sola S370
    Sola S3700
    Sola S3700R
    Sola S41000
    Sola S41000TRM
    Sola S41500TRM
    Sola S4700
    Sola S4K2U2000
    Toshiba 1200 3
    Toshiba 1200 5KVA
    Toshiba 1200 Model
    Toshiba 1200 SER
    Toshiba 1400SE Plus
    Toshiba 5KVA 208
    Toshiba 5KVA 240
    Toshiba 750
    Toshiba ECB1U12030U
    Toshiba PR00015P31
    Triad UPS600
    Tripp Lite 360SX
    Tripp Lite 500
    Tripp Lite 600
    Tripp Lite 850
    Tripp Lite BC
    Tripp Lite BC200
    Tripp Lite BC250
    Tripp Lite BC250A
    Tripp Lite BC300
    Tripp Lite BC325
    Tripp Lite BC325A
    Tripp Lite BC3348
    Tripp Lite BC400
    Tripp Lite BC400INT
    Tripp Lite BC420
    Tripp Lite BC450
    Tripp Lite BC500LAN
    Tripp Lite CP
    Tripp Lite Datashield
    Tripp Lite Internet
    Tripp Lite MISC
    Tripp Lite MPS
    Tripp Lite OM1995
    Tripp Lite OMNI
    Tripp Lite Office
    Tripp Lite PS6.0
    Tripp Lite SMART
    Tripp Lite TE1200
    Tripp Lite TE700
    Tripp Lite Unison
    Unison MPS1200
    Unison MPS1200A
    Unison MPS1500
    Unison PS6
    Unison PS60
    Unisys MPS1400
    Unisys MPS2000
    Unisys PS6.0N
    Unisys PS60
    Unisys PS700
    Unisys PS8.0
    Unisys PS8.0N
    Unitek Alpha 650
    Unitek Blue 700
    Unitek Delta 1400
    Unitek Delta 3000
    Unitek EXL 700
    Unitek Epsilon 2000
    Unitek MB Cube
    Unitek MB Cube S
    Upsonic CS 1500
    Upsonic CS 3000
    Upsonic CXR 1500
    Upsonic CXR 3000
    Upsonic DS 1400
    Upsonic DS 2000
    Upsonic DS 800
    Upsonic ESLR 15
    Upsonic ESLR 20
    Upsonic ESLR 30
    Upsonic ESLR 50
    Upsonic ESLR 75
    Upsonic ESRT 20
    Upsonic ESRT 50
    Upsonic EST 20
    Upsonic IP 10000
    Upsonic IS 2000
    Upsonic IS 3000
    Upsonic LAN 100
    Upsonic LAN 150
    Upsonic Might 35
    Upsonic Orion 750
    Upsonic PC Mate 55
    Upsonic PC Might 35
    Upsonic PC Might 55
    Upsonic PCM 140
    Upsonic PCM 140VR
    Upsonic PCM 200
    Upsonic PCM 200VR
    Upsonic PCM 35
    Upsonic PCM 55
    Upsonic PCM 55R
    Upsonic Station 140
    Upsonic Station 200
    Upsonic Station 28
    Upsonic Station 40
    Upsonic Station 60
    Upsonic System 100
    Upsonic System 300
    Upsonic System 60
    Upsonic UPS 1250
    Upsonic UPS 200
    Upsonic UPS 600
    Zapotek RX
    Zapotek RX501N
    Zapotek RX510N
    Crow Runner 4
    Crow Runner 8
    DSC HS2016
    DSC PC 1616
    DSC PC 1832
    Elmes CBP32
    Elmes CBP32S
    Genevo Prima12
    Genevo Prima16
    Genevo Prima6
    Genevo PrimaEXT
    MPL OC40
    Mean Well ZBF-R
    Paradox 728ULT
    Paradox E55
    Paradox E65
    Paradox SP5500
    Paradox SP6000
    Pulsar AWO
    Pulsar AWO220
    Pulsar DSB54
    Pulsar DSB98
    Pulsar DSFB108
    Pulsar ROUPS12VR
    Pulsar ROUPS24V
    Pulsar ROUPS48V
    Pulsar RSFUPS108
    Pulsar RSFUPS108R
    Pulsar RSFUPS116
    Pulsar RSFUPS116R
    Pulsar RSFUPS54R
    Pulsar RSFUPS98R
    Pulsar RSUPS54
    Pulsar RSUPS98
    Pulsar RUPS812P
    Pulsar RUPS812T
    Pulsar RUPS824P
    Pulsar RUPS824T
    Pulsar RUPS848P
    Pulsar RUPS848T
    Pulsar Rack 19
    Pyronix Matrix 6
    Pyronix Matrix 832
    Risco PRO24
    Roger CPR 32
    Ropam Basicgsm
    SATEL 10
    SATEL ACC-KP
    SATEL ADR
    SATEL CA
    SATEL CA10
    SATEL CA10E
    SATEL CA4V1
    SATEL CA5
    SATEL CA6
    SATEL CA64
    SATEL CA64E
    SATEL E
    SATEL EPS
    SATEL GSMLT
    SATEL INTEGRA 24
    SATEL INTEGRA 32
    SATEL MST1
    SATEL O
    SATEL OPS
    SATEL OPU
    SATEL PP
    SATEL PTSA
    SATEL SM
    SATEL SR
    SATEL VERSA 10
    SATEL VERSA 15
    SATEL VERSA 5
    SATEL VGM
    Siemens FH7203
    VOLT Sinuspro
    Belkin BERBC31
    Belkin BERBC35
    Belkin BU306000
    Belkin BU308000
    Belkin FC61000
    Belkin F6C127-BAT
    Belkin F6C1270-BAT
    Belkin F6C1272-BAT
    Belkin F6C1500-TW
    HP 1500 G2
    HP 1500 G3
    HP T1500 G2
    HP T1500 G3
    Kebo UPS
    Kebo SU1K
    Kebo SU1KB
    Kebo SU2K
    Kebo SU2KB
    Kebo SU3K
    Kebo SU3KB
    Kebo SU6K
    Kebo SU6KB
    Kebo SU10K
    Kebo SU10KB
    Kebo PHT1101
    Kebo PHT1102
    Kebo PHT1101B
    Kebo PHT1102B
    EPL 7.2
    APC 500 CS
    APC BACK 500
    AROS A7B16 SB
    Action ACTIO AC2299
    Action Actio AC4934
    Action Actio AC9526
    ActiveJet 1600 VA
    ActiveJet 2200 VA
    ActiveJet 424
    ActiveJet 500 VA
    ActiveJet 550 Sinus
    ActiveJet 626
    ActiveJet 650
    ActiveJet 700VA LED
    ActiveJet AJE
    Armac 1000E HOME
    Armac 1000E OFFICE
    Armac 1000F HOME
    Armac 1000F OFFICE
    Armac 650E HOME
    Armac 650E OFFICE
    Armac 650F HOME
    Armac 650F OFFICE
    Belkin F6C129
    Belkin F6C450
    Bosch FPC-500
    Cyberpower PR1500
    DSC AWO 000
    DSC AWO 150
    DSC MSP-00
    DSC MST-00
    EBS CALLISTO CPX200NW
    EBS OBDNA
    Elsist 1800 VA
    Ever DUO PRO
    Fideltronic ARES 1000
    Fideltronic ARES 1600
    Fideltronic ARES 3000
    Fideltronic ARES 500
    Fish Finder FF668C
    Fish Finder FF688C
    Garmin Fishfinder 350C
    Garmin Striker 4cv
    Garmin Striker 5cv
    Garmin Striker 5dv
    Gembird POWER CUBE
    Genevo BOX
    HP T1000J
    HP T1500J
    Honeywell FLEX100
    Honeywell FLEX20
    Honeywell FLEX50
    Honeywell NX1MPS
    Honeywell NX2MPS
    Honeywell NX3MPS
    Honeywell PRO22ENC1
    Honeywell PRO22ENC2
    Honeywell PRO32E1EN
    Honeywell PRO32E2EN
    Humminbird Piranha max
    INIM BPS
    INIM SPS
    IPS TM-LI
    Ibiza PORT210VHF
    Kraft&Dele KD136
    Kraft&Dele KD144
    Kraft&Dele KW6500
    Kwazar NEPTUN 15L
    Lowrance Elite 5
    Lowrance Elite 7
    Lowrance HDS
    Lowrance Hook 3X
    Lowrance Hook 4X
    MPL OC20
    MPL OC50
    MarolexRX 12L
    Merawex MZB-212
    Merawex ZBS-12V1,5A
    Merawex ZBS-12V3A
    Merawex ZBS-24V1,5A
    Merawex ZBS-24V2,5A
    Monacor SPEECH
    Monacor TXA
    Pulsar ARAD
    Pulsar ARAD2
    Pulsar ARAD2S
    Pulsar AWO000
    Pulsar AWO000 (
    Pulsar AWO000 AWO009
    Pulsar AWO000EI
    Pulsar AWO000PU
    Pulsar AWO003
    Pulsar AWO003EI
    Pulsar AWO003PU
    Pulsar AWO004
    Pulsar AWO005
    Pulsar AWO005EI
    Pulsar AWO005PU
    Pulsar AWO006
    Pulsar AWO008
    Pulsar AWO008EI
    Pulsar AWO009
    Pulsar AWO039
    Pulsar AWO137
    Pulsar AWO150
    Pulsar AWO150EI
    Pulsar AWO150PU
    Pulsar AWO151
    Pulsar AWO152
    Pulsar AWO152EI
    Pulsar AWO152PU
    Pulsar AWO400
    Pulsar AWO505PU
    Pulsar AWO513
    Pulsar AWO514
    Pulsar AWZ
    Pulsar AWZ101
    Pulsar AWZ110
    Pulsar AWZ200
    Pulsar AWZ224
    Pulsar AWZ230
    Pulsar HPSB1348B
    Pulsar HPSB1512B
    Pulsar HPSB1824B
    Pulsar HPSB2512B
    Pulsar HPSB2548B
    Pulsar HPSB3512B
    Pulsar HPSB3524B
    Pulsar HPSBOC1824B
    Pulsar HPSBOC251B
    Pulsar HPSBOC2548B
    Pulsar POE042418B
    Pulsar POE042455B
    Pulsar POE044812B
    Pulsar POE0448B
    Pulsar POE084824B
    Pulsar PSBEN2012B
    Pulsar PSBEN2024B
    Pulsar PSBS1012B
    Pulsar PSBS2012B
    Pulsar PSBS2024B
    Pulsar PSBSH1012B
    Pulsar PSBSH2012B
    Pulsar S54
    Pulsar SF116
    Pyronix Matrix 424
    Pyronix Matrix PCX46S
    Raymarine Dragonfly 5
    Risco PRO116
    Risco PRO128
    Risco RM432KP
    Risco RP432M
    Roger MC16
    Roger MC16-PAC
    Roger MC16-RAW
    Roger MCT82M-IO
    Roger MCX402-1
    Roger MCX402-2
    Roger ME-14
    Roger ME
    Roger PR402DR
    Ropam SATEL DSC
    SATEL Micra
    SATEL PERFECTA 16
    SATEL VERSA-5
    SATEL VERSA
    SATEL Versa
    SATEL Versa IP
    SATEL Versa PLUS
    SVM 24V
    Siemens FC-1002
    Siemens FC-1004
    Siemens FC-1008
    Siemens FC-1012
    Siemens FC721
    Siemens FH7202
    Siemens FT724
    UTC 1X-F2
    UTC 1X-F4
    UTC 1X-F8
    UTC 2X-F2
    UTC FP1500
    UTC FP402
    UTC FP404
    UTC FP604
    UTC PM811N
    VOLT Micro 1000
    VOLT Micro 1200
    VOLT Micro 600
    VOLT MicroSine 1000
    VOLT PICO UPS
    Valert VAC
    AM 7
    BP 7
    CB 7
    EC 7
    EGR 6.5
    EH 7
    EH 9
    EV 9
    HV 7
    Powersonic PS
    elektrinės transporto priemonės
    signalizacijos
    UPS nepertraukiamo maitinimo Å¡altiniai
    avarinės sistemos
    Belkin OmniGuard 1100 Rackmount F6C110-RKM
    Belkin OmniGuard 1500 Rackmount F6C150-RKM
    Belkin OmniGuard 2300 Rackmount F6C230-RKM
    Belkin Regulator Pro
    Best Power FERRUPS
    Best Technologies LI
    Cyberpower Cyber Shield
    Cyberpower Office Power
    Fideltronik Inigo Lupus
    Liebert PowerSure Interactive
    Liebert PowerSure Personal
    Liebert PowerSure Proactive
    Liebert Up Station GXT 1000MT
    Liebert Up Station GXT 1000RT
    Liebert Up Station GXT 1000RTE
    Liebert Up Station GXT 1500RT
    Liebert Up Station GXT 2000RT
    Liebert Up Station GXT 3000RT
    Mustek PowerMust 1188S
    Mustek PowerMust 1400
    Mustek PowerMust 1590
    Mustek PowerMust 2012
    Mustek PowerMust 2212
    Mustek PowerMust 3024
    Mustek PowerMust PM
    ParaSystems Minuteman Rack
    Smart UPS SU1000R2BX120
    Smart UPS SU1000RM2U
    Belkin OmniGuard 3200 Rackmount F6C320-RKM 

    Tipas VRLA AGM
    Spalva Juoda
    Dydis 90 x 70 x 101 mm
    Svoris 1,3 kg
    Talpa 4Ah
    Įtampa 12V
    „Faston 250“ terminalas (F2)
    Tarnavimo laikas iki 5 metų
    Maks. iÅ¡leidimo srovė 3C 

    Neradote ieškomos detalės? Nežinote ar detalė Jums tiks? - Rašykite el. paštu dalys@pc-help.lt

    Prekių pristatymas visoje Lietuvoje per 1-5 d.d.